| maphiotul a întrebat:

Salut.
Care aparat e cel mai bun de facut sucuri gen sa tai 2 mere, o pară si niste struguri sa le bagi inauntru si sa iasă suc?
Mersii

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Atunci ia-l pe ăsta:
https://www.emag.ro/......DGPPDZBBM/

32 răspunsuri:
| maphiotul explică (pentru relian):

Sau daca,, Cel mai bun suc, este ala de la magazin, doara desfaci sticla si bei" desfa o sticla din super toxicul coca cola care pentru,, voi americanii" e creația supremă a universului si doar atat știți, bagă o tonă de gheață and enjoy
Sa stii ca și eu il cumpăr totuși coca cola, te poți bucura
Doar ca atunci cand am de desfundat chiuveta ori wc-ul sau vreau sa dau luciu la cauciucurile mașinii

| darrio2007 a răspuns (pentru maphiotul):

Cu placere.