| FuriousMadalin96 a întrebat:

Ce parere aveti despre batoanele fitness de la nestle,dar biscuitii belvita star? Sunt bune pentru micul dejun,nu pot manca altceva dimineata la scoala, avand in vedere ca NU vreau sa ma ingras.

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Mai bine un baton fitness-are aprox 95 calorii iar biscuitii belvita au 50 calorii/biscuite

3 răspunsuri:
| DDDonald a răspuns:

Sunt ok dar nu manca mult.

| Alicy a răspuns:

eu dimineata la scoala imi pun fie un mar mare cu un iaurt Activia de baut, fie un baton Fibrobar. Batonul acesta e chiar satios, pe eticheta scrie ca poate inlocui o masa si are numa 200 de calorii. Il gasesti la orice magazin cu produse naturiste sau bio si e in jur de 2 lei.

| mola a răspuns:

Fitness contine fructe si cereale, iar belvita ciocolata si fulgi de ovaz. Mai bun este fitness.