| Iulian890 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de adidasi si sunt ficsi si problema e ca ma strang putin.Si vreau sa va intreb daca se lasa si cum?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Încălțămintea se mai lasă dar puțin. Până atunci ori vei face bătături la degetele mici de nici papucii nu-i vei mai suporta, ori va începe să se dezvolte unghia încarnată; sau chiar ambele.
Caută să-i schimbi cu unii mai mari. Dacă nu poți, există la Deichmann un fel de spray pentru încălțăminte care o ajută să se mai lase.
De aceea eu evit să cumpăr îmbrăcăminte sau încălțăminte de pe net.
Ar trebui să-i poți schimba, chiar și cu un alt model dacă se poate. Sănătatea este mai importantă decât frumusețea.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea se mai lasa.
De ce nu i-ai probat?
Acum daca i-ai purtat, nu mai merg schimbati.
Depinde si din ce material sunt cum sunt facuti.
De regula, daca ii mai bagi si la masina, se strang si mai tare.
Si cand iti transpira picioru apoi se usuca adidasu, la fel, se strange si mai tare.

| Catrice a răspuns:

Why nu ai probat the adidași? Când i-ai buy, nu ai know cum sunt?! Dacă sunt small sau big?!

| StrongHeart a răspuns (pentru Catrice):

Nu il mai cyber-bully pe acest boy! A pus o question si noi trebuie sa answer civilizat.

| Catrice a răspuns (pentru StrongHeart):

Îmi sorry, omule. Next time nu se va mai repeta big grin

| Iulian890 explică (pentru anonimg):

Pai eu chiar de LA deichman I.am luat si I.am so probat, dar acum sau mai lasat si nu ma mai strang

| anonimg a răspuns (pentru Iulian890):

Mulțumesc pentru fundă!
Folosește și sprayul acela că te te va ajuta și el.
Să-i porți sănătos!