| Anirock a întrebat:

Fetelor, am o mare problema. Mi-am luat o pereche de pantofi decupati in fata..Imi veneau foarte bine cand i-am probat dar acum s-au lasat si se vede cam urat..Parca innot putin in ei. Ce sa fac sa stea ficsi? Vreo idee? Help me please!

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

... sau poti sa-i porti cu sosete groase! big grin
Glumesc, nu te supara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu ei la un cismar.

| karsivan a răspuns:

Daca ii iubesti asa mult mergi cu ei la cismar si ii reface adica o a ii mai stranga putin.

| Anonima170 a răspuns:

Nu mai ai ce sa le faci pentru a sta ficsi, si din moment ce spui ca vin cam urat iti sugerez sa-i arunci sau sa-i porti asa fara sa-ti pese de ce spun ceilalti.