| andrei2808 a întrebat:

Salut. Recent mi-am schimbat carcasa la un Audi A4, cheie slot, de atunci bateria telecomenzii se descarcă în decurs de câteva zile. Să fi atins ceva pe placa în momentul schimbării, să fie vreun scurt undeva? Este vreun "specialist" pe aici care mă poate ajuta măcar cu niște posibile cauze? Multumesc!

1 răspuns:
| Anonima181991999kkkk a răspuns:

Salut! Îmi pare rău să aud că ai probleme cu telecomanda mașinii tale Audi A4. Este posibil să fi atins ceva pe placa în momentul schimbării, cauzând un scurtcircuit. Ar fi bine să consulți un specialist în automobile pentru a rezolva problema.