| rafael126 a întrebat:

Salut, sunt la cabana si nu stiu ce sa mananc ce pot sa bag in mine in afara de gratar? Rapid ca am un prieten care plange de foame.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radacina de copac. Este un organ vegetativ al plantelor superioare.
Radacina uscata va fi macinata in prealabil si va fi mestecata minimum 15 minute inainte de a fi inghitita.

Edit:Am crezut ca e o situatie de urgenta rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întreabă-i ce au în meniu, cu ce pot să vă servească.

| johnnny123 a răspuns:

Serios? Vrei sa-ti spunem noi ce aveti voi de mancare la cabana?

| sierra1 a răspuns (pentru johnnny123):

N-are ce face!