| FySpo a întrebat:

Salut am 1, 79 si 55 de kg stiu ca este putin, dar nu gasesc nici-o metoda sa ma ingras, mananc foarte mult, dar degeaba, mi se face foame foarte rapid.

Ce metode eficiente cunoasteti?
Funda

Răspuns Câştigător
| NDC12 a răspuns:

Mergi la sala si cumpara-ti un gainer ( gainer = un supliment cu multi carbohidrati in jur de 80% carbohidrati si 20% proteine ).

Carbohidrati inseamna grasimi, e ca si cum ai manca cartofi prajiti, etc.

5 mese pe zi cel putin bogate in carbohidrati si proteine. ( asta pe langa gainer sau orice supliment, mesele nu trebuie uitate. )

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce inseamna la tine "mananc foarte mult"?

cate kg de carne si cate kg de cartofi pe zi?

ai mancat vreodata 60 de pulpe de pui + 5-6 paini intr-o singura zi? si apoi sa faci asta IN FIECARE ZI timp de 3 luni?