| Helvete a întrebat:

Am observat o mica problema(cred) la mine in ultimele 4 zile. Si anume, de vreo 4 zile nu mai am pofta de mancare. Nu ma simt rau, ma simt ca de obicei, doar ca nu mai simt nevoia sa mananc. Deloc. Mananc in sila, fiindca nu simt ca mi-e foame si ca as vrea sa mananc. Alte simptome, in afara de asta, nu mai am. Si nu stiu ce sa cred. Ce pot avea? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e din cauza stresului, incearca sa bei limonada facuta in casa si sa faci mai mult sport- asta te va ajuta sa iti fie foame. Dar nu ar strica nici sa te duci la un doctor, el stie cel mai bine si te va scapa definitiv de problema. Bafta si sanatate!

4 răspunsuri:
| Florry19 a răspuns:

Astenia de primăvară... probabil.
Măcar micul să îl serveşti.De ce nu îţi faci şi un set de analize? Vorbeşte cu mama ta şi spune-i să îţi ia o trimitere de la medicul de familie, să poţi beneficia de gratuitate.
Analizele vor arăta cu exactitate ce se întâmplă... poate ai lipsă de vitamine, de calciu, etc.
Sper că te-am ajutat!

| Patriii a răspuns:

SI mie mi se intampla din cand in cand asa ceva, darr nu e nimic. Poate ai mancat prea mult si stomacul tau vrea putina vacantalaughing. Nu te stresa. Dar daca simti nevoia, du-te la un medic, ca sa te lamaureasca.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti indragostit/a big grin

| alexutza4you a răspuns:

Cred ca este astenia asta de primavara.si vremea de acum. si eu sunt la fel din moment ce nu ai alte simptome nu ai de ce sa iti faci griji... eu zic sa lasi putin timp sa vezi ca o sa iti treaca... stai linistita