| Vreaji a întrebat:

Acum o perioada mi-am cumparat o pereche de pantofi negri si dupa prima spalare (doar cu apa) au inceput sa se albeasca. Cand sunt uscati au o nuanta de alb peste negrul lor, cand sunt uzi sunt exact ca la cumparare, ce ar trebui sa le fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Probabil ai nimerit pantofi cu efecte speciale. Glumesc. Acum serios, niciodata nu am mai intalnit asa ceva. Du-te la un pantofar si intreaba ce e de facut. O dimineata frumoasa iti doresc.