| lau23 a întrebat:

am cumparat Statie de calcat Philips PerfectCare Viva GC7035/20 am pus 1l apa distilata si am inceput sa calc intrebare mea este cum fac sa iasa jetul de abur pentru calcarea pe verticala?

4 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Deasupra manerului de care tii fierul in mana, trebuie să ai doua butoane: unul pentru stropirea rufelor si unul pentru aburi. Fiecare are simbolul pe ele. Apasa pe butonul cu abur. Daca nu te descurci, cu siguranță gasesti in cartea tehnica happy

| lau23 explică (pentru raluk27):

Asta e problema nu are decat 1 singur buton

| raluk27 a răspuns (pentru lau23):

Butonul de sub maner

| GinelTudor a răspuns:

Trebuie sa aiba un buton si sub maner. eu folosesc modelul Philips PerfectCare Viva GC7035/20 luat de pe http://statiedecalcat.ro/ si are un buton sub maner pentru aburi. vezi daca e acolo.