| Cocean30 a întrebat:

am niste tenisi de la Trussardi din piele intoarsa.Au niste pete pe ei si am incercat sa-i sterg cu guma de la creion cum scrie pe internet, dar nu a mers.Ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| naomidelia04 a răspuns:

Poti incerca cu pasta de dinti si periuta de dinti, ai grija sa nu ii zgarii.Am mai incercat si cu gel antibacterian si a mers. Poate te ajuta si pe tine.

1 răspuns:
| CristinaHD a răspuns:

Nu stiu sigur daca ajuta, dar exista un fel de spray, pentru genul asta de "zgarieturi" si bubite, se gaseste la Deichman, poti intreba.