| Codrin23 a întrebat:

Cum pot baga internet pe xbox 360? am incercat server wi-fi dar nu gasesc in zona mea... am incercat si cu un cablu de internet dar tot nu a mers.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonimul122 a răspuns:

Iti raspund eu la intrebare, n-ai cum sa conectei xbox 3600 la wifi findca ai consola ia-ti un cablu pentru consola il gasesti la altex este vreo 23 lei, asa, sau daca nu din ruterul werrless baga o mufa de lan in ruter si una in xbox din ruter in xbox, dar ruterul sa naiba parola la retea ok sa fie deshis, si dai la retele la xbox si acola faci test la retea si gata ai net, dai funda bafta

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Ia-ti un router wireless, asa o sa ai tu wi-fi si nu o sa trebuiasca sa te conectezi la internetul altuia