| cristian51090 a întrebat:

Salut.Adaptorul meu de la mobil nu merge la calculator.Si scrie ca windows-ul nu citeste adaptorul.Am incercat sa pun un alt adaptor in calculator si a mers.Ce are adaptorul? Am windows 7

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil să fie alt amperaj, de unde l ai cumpărat?

| neutrino a răspuns:

Adaptorul tau de la mobil nu este compatibil cu, calculatorul. Este insa bun pentru mobil.

| LuMix a răspuns:

Simplu adaptorul e stricat

| kameleonic a răspuns:

Incearca sa pui firul in mai multe pozitii, s-ar putea sa fie de la fir. Asa pateam si eu la un webcam, imi spunea ca nu mi-l recunoaste.