| pTheOWLq a întrebat:

Am o intrebare:Sunt in clasa a v-a iar vineri am teza la romana si la matematica.Ce se intampla daca pic la o teza?
Va rog fiti seriosi

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

La teza nu "pici". Chiar dacă obții mai puțin de 5, poți să treci dacă ai medie suficient de mare la oral.

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu iti iese media si ramai corigent. Daca nici media anuala nu iti iese, o sa ai de invatat toata vara.

| Cancerigen a răspuns:

Salut!

Nu o sa patesti nimic, doar ca va fi nevoie sa inveti mai mult pentru teza viitoare. si probabil intre timp te vor certa ai tai pentru nota mica.

| Vlad272003 a răspuns:

Nu poti,, pica" o teza. Indiferent ce nota ai lua nu se intampla nimic pe moment. Dar nota luata in teza iti va afecta media mult mai mult. Asa ca invata pentru teza