| mort88 a întrebat:

am o problema foarte mare si nu stiu ce sa fac mie freca deci problema mea e urmatoarea miercuri am fost la scoala ca sa facem poze de amintiri de prin calasa 4a si cand sa plec de acasa ma apucase sa fac cacut dar nu am facut ca deja eram in itarziere si cand am ajuns la scoala au spus sa stau jos in genunchi dar eu am stat pe calcai si mi-a venit sa fac cacut dar nu am mai putut sa ma abtin si am facut cacut cu un part cu o putere can terminator si filmele alea cu multe explozii cu silvestar stalon care facea bombe si lucruri explodau
si am facut cacut pe mine si toata lumea a inceptu sa rada iar eu ma faceam ca nu stiu ce s-a intamplat si doamna invatatoare a zis cami suna parinti isa vina la scoala iar eu am zis canui nevoie ca stiu unde stau si nu e nevoia sa vina sa ma aduca acasa pentru ca pot ajunge si singur si apoi ieam spus ca vreau sa ma duc la veceu ca sa ma curat iar ea a inceput sa vomit pentru ca a zis ca era gretos cacutul si mea dat voe sa ma duc la veceu dar pe drum in hol ma apucat alt cacut si facusem pe mine si incepusem sa plang si m-am speriat si am fugit repede acasa paoi am ajuns acasa si nu era nimeni apoi am intrat in baie sa ma curat si sa ma spal am umplut cada cu apasa is aipoi meam dat hainele jos si le-am pus in niste saici de gunoi daceia negri apoi am coborat reped si am aruncat saccii in cazanale alea de gunoi din spatele blocului
apoi am intrat in casa si am inceptu sa fac o baie si mam scufundat in apa aia in care ma pusesem sa ma dezbrac de hainele murdare de cacaut si meam tinut respioratia si n-am mai putut si am luat o gura de apa murdara
e posibil sa iau sida sau alte boli din cauza asta am auzit ca cacutul e purtator de multe booli va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac parintii mei inca nu stiu despre asta si ma tem sa nu fi zis invatatoarea mea ceva joi si ieri n-am fost la scoala ca nu vroam sa rada lumea de mine ca facusem cacaut doar e normal sa faci caut nu?
acum nu stiu ce sa mai fac sa le spun parimtilro? daca o sa ma bata? TPU va rog ajutati-ma va rog din tot sufletul
promit ca va dau contul me de meti cu cele maitari arme si armur i plus contul de warcraft premium level maxim ca mi-a cumparat tata cu cardul lui iteme in metin si wow vaa rog ajutati-ma dau funda doar ajutatiam va rog nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Salut linisteste-te ca nu patesti nimic, bea mult lapte pentru detoxifiere, iar in legatura cu pariti nu-ti face griji ca te vor bate, te vor intelege.Crezi ca esti singurul care a patit asa sunt o gramada de videoclipuri pe youtube cu diferiti oameni care nu s-au putut abtine.Va trece, vor rade colegi cat vor rade, dar va trece, nu sta suparat, spune-i invatatoare-i tale ca ai mancat din greseala niste laxative de prin dulapul de la baie inventeaza ceva si tu. Daca ai sa taci ca un mormoloc o sa te i-a de fraier. Numai bine.

2 răspunsuri:
| fataaaa a răspuns:

Cam scarbos, dar stai linistit nu este nimic...Iac! Totusi este scarbos, dar se mai intampla... Spune-le parintilor!

| Enache_Adrian_1976 a răspuns:

I just got a Minecraft premium card code for free! :D http://freeminecraftgiftcode.net