| Toxxic_7115 a întrebat:

Buna TPU :*. Azi la scoala am vorbit cu o colega prin scris. Sii am scris mai multe chestii despre x si y. Dupa ore a venit un baiat si in momentul acela am aruncat foaia la gunoi, el a bagat mana in gunoi si a luat-o. Iar ceea ce am scris chiar nu vreau sa afle x si y x_x. Am vorbit multe chestii despre x&ystraight face. Baiatul acela a inceput sa rada si a citit toate foile si de nervi am inceput sa plangstraight face. Mi-a spus ca daca nu il enervez nu le spune nimic. Dar dupa cum il stiu le va spunestraight face. :-s. Daca le spune ce as putea sa fac ca sa ma scot?straight face. Scuzati categoria dar e cea mai accesata si sunt disperata sa aflu ce as putea sa facstraight face. Dau funda si voturistraight face. Va rog frumos ajutati-masad.

Răspuns Câştigător
| deejay_3315 a răspuns:

Afla si tu ceva despre el de care ii este rusine... si spune i ca daca zice la cineva de acele biletele il spui si tu pe el.

1 răspuns:
| Mar1juan4 a răspuns:

Nu ai si u un amic amic mai... ca sa il faca sa nu spuna nimic