| amira177 a întrebat:

Meam facut o trupa rely dance si meam gasit o fata si apoi s-a retras si nu stiu cum sa o fac sa fie in trupa a da si nu stiu in ce sala sa facem ca nu stam aproape una de alta si am pana acum 1 eu si inco fata santem 2 da cred ca o sa se rezolve problema! ajutati-ma va rog (mai multe)

2 răspunsuri:
| LaraLee a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta si spune-i ca vrei sa se intoarca in trupa ta.
Vorbeste la scolile de langa tine, ele inchiriaza gratuit salile de sport dupa ce nu se mai tin ore in ele.

Nu te supara pe mine, dar ar fi cazul sa scrii mai bine.

Succes, Lara

| LaraLee a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta si spune-i ca vrei sa se intoarca in trupa ta.
Vorbeste la scolile de langa tine, ele inchiriaza gratuit salile de sport dupa ce nu se mai tin ore in ele.

Nu te supara pe mine, dar ar fi cazul sa scrii mai bine.

Succes, Lara.