| anonim_4396 a întrebat:

Am tinut o dieta cu putine calorii maxim 500-700, timp de 1 luna. Si metabolismul meu sa obisnuit cu mancare putine si calorii putine, acum as vrea sa mananc de mai multe ori pe zi de 3-4 ori, inainte mancam de 2 ori, dimineata si la pranz. Acum vreau sa mananc si seara, pana in 19. Deci vreau sa bag mai multe calorii 1500-2000 cat este normal, cu ce mancaruri sa incep, DAR SA NU PUN TOT CE AM DAR JOS!

Ieri dimineata am mancat niste Cereale Fitness la pranz o supa si seara 1 bana si 1 mar.
Astazi am mancat Cereale Fitness dimineata la pranz o ciorba de rosii, iar seara 1 mar si 2 banane.
Ar fii bine daca as incepe maine cu niste Paste Fainoase ( taietei cu lapte )? sau corpul nu sa invatat inca cu mai multe calorii?

1 răspuns:
| Brainn a răspuns:

Deja o sa zapacesti corpul. daca tii dieta, trebuie sa incepi cu mancaruri usoare, ca salata.thinking