| mistergiovany49 a întrebat:

Am un aparat de facut paine marca MORPHY RICHARDS model 48245, la care am pierdut cartea! Cine dintre voi imi poate trimite um manual format pdf in romana pe adresa de email pentru al descarca ii multumesc anticipat si dau funda.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| mistergiovany49 explică (pentru shrink):

Multumesc pentru amabilitate! Totusi a-si mai avea o rugaminte. Linkul sa fie in romana, deoarece la retete e obligatoriu sa respecti cantitati si indicatiile date. Nu am cunostinte avansate de limba engleza si daca scap un mic detaliu ratez executia painii! Oricum, funda primesti! happy

| shrink a răspuns (pentru mistergiovany49):

Dai click dreapta in pagina si vei vedea in fereastra aparuta optiunea"translate", dai click pe translate si vei alege limba in care sa ti traduca pagina
spor si pofta la paine!

| mistergiovany49 explică (pentru shrink):

Multumesc,mi-ai fost de un real folos!

| mistergiovany49 explică:

Din pacate masina morphy richards s-a defectat grav! Am cumparat un HYUNDAI HY 333 care a venit neinsotita de retete pantru paine! Are cineva acest model sa-mi ofere ceva retete? multumesc anticipat!