| GoGu1999 a întrebat:

cum pot sa ma mai ingras la maini (zici ca sunt doua bete infipte in corp)

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca vrei doar sa te ingrasi e simplu, daca vrei sa pui masa musculara pe maini e mai complicat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa iei in greutate, urmeaza-mi sfatul:
Drojdia+mierea=kilograme in plus
Se freaca o lingurita de drojdie proaspata cu o lingurita de miere de albine, pana devine o crema, se serveste ca desert, de 2-3 ori pe zi, timp de 1 luna.
Te ingrasi 3-5 kg!
Bafta!
Pa, pa!
Fundita daca crezi ca tie-este de folos!

| Muwz a răspuns:

Sa te ingrasi? Nu e sanatos.Mai bine tragi de fiare la sala,sau daca nu iti permiti incerci acasa:faci flotari, genoflexiuni cu un ghiozdan si ceva lucruri grele in el, daca vrei pui ghiozdanul pe tine si cand faci flotari, faci abdomene, sau iti cumperi 2 gantere cu care poti face indreptari, flexii. Apropo daca incepi sa faci un exercitiu si nu poti face multe repetari...nu e problema...fa-le doar corect repetarile si forteaza-te pe zi ce trece sa mai faci inca o repetare. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Muwz):

E cam penibil pentru un baiat sa ceara funda

inca o repetare pe zi ce trece? nu ai nicio treaba cu sportul asta laughing

| Muwz a răspuns (pentru Cosmin86):

Ma testezi cumva prietene?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Muwz):

Sa testez ce, cum spui chestii generale fara niciun rost?

p.s. : vezi ca se scrie "genuflexiuni"

| Muwz a răspuns (pentru Cosmin86):

N-am chef de cearta...

| StiuCeSpun a răspuns:

Uite aici cum te poti ingrasa intr-un mod sanatos:) http://lectiidesanatate.blogspot.ro/2012/06/cum-sa-te-ingrasi-rapid.html

| ellaaaaaaa a răspuns:

Nu e bine sa mananci mult..pentru ca te ingrasi si in celelalte parti ale corpului, mai ales.
ia niste gantere si fa cu ele in fiecare zi. incearca sa mai faci flotari. si mergi la sala lucreaza tricepsu si bicepsu. sper sa iti fie de folos

| Cosmin86 a răspuns (pentru ellaaaaaaa):

De ce in fiecare zi? muschii cresc in zilele de pauza, NU cand ii lucrezi

| Creatorul24 a răspuns:

Pai ori mananci mult ori te duci la sala si faci ceva muschi si acasa fa flotari. Funda daca te am ajutat happy