| AnaAnisoara13 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva...sunt cam slaba si a dori sa ma ajutati cu un regim strict! Ceea ce vreau sa spun este ca as dori sa imi spuneti ce sa mananc la micul dejun, pranz si cina + gustari! Si aas vrea si o ora exacta deoarece nu ma simt in largul meu pentru ca uni copii rad la scoala de mine si as vrea da ma ingras pana in luna iunie cand majoritatea fetelor vor incepe sa poarte fuste si pantaloni scurti! Ma simt foarte urat cand trebuie sa ma imbrac cu pantaloni scurti ca parca ar fi doua bete infipte in acei pantaloni! As vrea sa ma ajutati si va cer asta din tot sufletul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medic pentru analize de sânge, dozările hormonale și alege o alimentație diversificată, echilibrată și cât mai sănătoasă.
Pa, pa.

| AnaAnisoara13 explică (pentru Legiuitoarea):

Am auzit ca ar costa foarte mult daca as merge la nutritionist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să consulţi un nutriţionist, nu ai încotro, investigaţii amănunţite.
Te pup!