| MarcuPopescu a întrebat:

muncitorii mi-au murdărit geamurile de la casa cu beton, cum pot sa scap de el dacă deja s-a uscat fără sa Zgârii geamurile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i afara, si angajeaza altii. Lucreaza murdar. Un muncitor stie ce are de facut. In secunda in care a vazut ca a dat pe geamuri beton, trebuia sa ia furtunu sa spele atunci. Nu sa lase sa se intareasca.
Unless ii platesti capse de bere, si nu le-a pasat dupa ce au vazut ce s-a intamplat, si ti-au facut-o intentionat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-as fi dat afara in secunda 2 si nu le-as mai fi dat nici un ban.

| darrio2007 a răspuns:

Beton sau mortar? Ca nu e chiar totuna. Se curata usor cu un spaclu.