| andrei2808 a întrebat:

Salut. Vin cu o situatie mai ciudata, tocmai de aia va rog sa ma luati in seriosi si fara misto. Cam acum 1 ora am lasa o doza de suc afara pe terasa, cand am mers sa iau doza sa beau din ea avea ceva in ea, dar mi-am dat seama de asta doar dupa cateva secunde, ori viespe ori albina, asta fiind ca m-a intepat in interior, putin mai jos de gat (simt o durere mare cand inghit). Am mai patit asta odata asta anul trecut cu un viepse, la fel in gat m-a inteptat dar n-am patit nimic, nu am alergii sau reactii la intepaturi, a tinut cam 2 zile. Ei bine, ar trebui sa ma ingrijorez? Dat fiind faptul ca viespele sau albina am inghitit, nu l-am scuipat ca data trecuta pentru ca trecuse deja de gat. Stiu ca suna amuzant dat asa s-a intamplat laughing

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand patesti asa ceva o data, a doua oara nu mai lasi sticla afara. Mai ales fara dop. Asta nu seamana a greseala.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Te a drogat fugi