| Radandam a întrebat:

De vreo 30 de minute am inceput sa am un fel de intepatura in interiorul gatului in zona stanga.Dar mai mult in primele 10 minute am simtit intepaturi, la urma in celelalte 20 nu prea, aproape mai deloc.Intrebarea este,de ce credeti ca m-a intepat in gat? Se poate sa fi inghitit ceva din aer fara sa stiu? Si eram in masina cand a inceput sa ma intepe.Mi-e frica sa nu fi inghitit ceva din aer, fara sa imi dau seama, gen albina, tantar nu stiu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Dacă te doare pieptul, ai șuierături când respiri sau îți vine să leșini, cheamă salvarea rapid, dacă nu vei apuca probabil mâine.