| Cosmin_Gabriel_Dumitra_1999 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu o solutie foarte rapida de am creste parul foarte foarte repede ma refer la fete,solutii,sampon orice nu conteaza pret doar parul sa imi creasca foarte repede, Multumesc, Funda!

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Cumpara de la plafar tinctura de brusture, urzica si ardei iute si frectioneaza scalpul chiar zilnic. De doua ori pe saptamana aplica ulei de ricin, apoi spala parul cu un sampon din plante. De asemenea daca suporti mirosul da prin blender o ceapa si o bucatica de ghimbir si maseaza pielea capului cu sucul rezultat. Lasa l sa actioneze macar o jumatate de ora si apoi spala parul. Ajuta la cresterea vizibia a parului si la stoparea caderii lui. E eficient si la alopecie la barbati. Exista la plafar lotiuni speciale pentru cresterea parului accesibile ca pret dar mult mai eficiente decat cele la care se face reclama in mass media. Trebuie doar sa le aplici cu regularitate o perioada.

| Maria5689 a răspuns:

Uleiul de cocos este foare accesibil, vei avea un par rezistent si strălucitor, va creste si parul destul de repede dar nu te astepta sa crească peste noapte.Eu folosesc si sampon pe langa ulei si sunt extrem de multumita.