| GrellSutcliff a întrebat:

Ce pot folosi pentru a`mi creste parul mai repede? am parul tuns f scurt, si vreau sa stiu unde pot gasi un sampon sau cv cu care creste parul mai repede...De preferat cv care se gaseste la faracie cu un pret convenabilwinking Ms... FUNDA! ORICE INAFARA DE ULEIUL DE RICIN

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Am auzit ca uleiul de ricin ajuta tare...Se gaseste la farmacie intr-un flaconas: Numai bine*

| Christina a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin

| afurisita a răspuns:

Vezi ca se gaseste un ser pentru cresterea parului de la Gerovita, nu e scump, vreo 14-15 lei... incearca cu ala, daca uleiul de ricin l-ai scos din prima...sau fa rost de petrol si dati pe cap, e MAXIM!

| andreeaa_7218 a răspuns:

Ia-ti ulei de ricin.Se gaseste la farmacie si nu este scump.Eu am dat 4 lei pe un ciocanel.Scrie pe el cum sa-l aplici. Sper ca te-am ajutat! :*