| olix20 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai tampita. stie cineva de unde pot lua si eu niste mici ( ala micu care merge bine la gratar cu bere ) am inteles ca in Constanta e o fabricuta sau un magazin de desfacere pe la Dobrogea. sincer habar nu am. daca stie cineva o locatie cu mici buni ( comanda e mare.) dau funda ca e si urgent happy.(am nevoie de adresa exacta ..as aprecia daca dati mai multe detalii ) Mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai buni (comanda mare) ii iei de la Cellgros. Au o macelarie foarte buna, si poti sa rogi macelarii direct sa ii prepare cum vrei (mai picanti, mai aromati, mai cu vita, chiar si cu curcan - asa le cer eu ca sunt meseriasi).
PS. Cere-le si niste țambal (coaste de porc fara carne, special de gratar). te duci apoi la raionul de mirodenii de vis-a-vis, iei niste sos barbeque Jack Daniels, cu aroma de butoi de whisky, si ai devenit Lord of the Pit (prietenii stiu de ce!)

| olix20 explică (pentru anonim_4396):

Sellgros de la agigea sau ala nou care e langa carrefour?

| anonim_4396 a răspuns (pentru olix20):

Agigea. Nu stiu de celalalt, dar e posibil si acolo sa te serveasca la fel.

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Kaufland constanta
are mici deliciosi, e intre icil si gara