| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si dupa cum vedeti din nume sunt fata. Am nevoie neapărat de chestii pentru autoapărare cun ar fi de un spray (paralizant, cu piper, lacrimogen nu stiu daca e acelasi lucru dar mna). Si sincer as vrea si o rozeta chiar daca sunt conștientă de faptul ca este arma alba si nu este pentru autoapărare si pentru atacare, dar eu o voi folosi pentru autoapărare si din cate am inteles daca politia o găsește la tine parintii primesc amenda, dar ma întreb cum naiba ar găsi rozeta ca doar nu o sa stau cu ea pe mâna cand sunt pe stradă si nu cred ca ar avea de ce sa umble in geanta mea. Nu vreau sa imi comand de pe net asa ca as vrea sa imi spuneti unde as putea gasi rozete si spray-uri (nu e neaparat dar imi va fi de folos daca mi-ati sa o locatie exacta din Constanța cu un magazin de genu) si din cate am inteles nu e nevoie sa ai 18 ani ca sa poti cumpăra aceste chestii (cel putin la spray-uri) asa ca credeti ca imi vor da daca am 13 ani? Dau funda si va rig, răspundeți la toate întrebările pe care le-am pus aici.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pistol cu bile de cauciuc nu necesita licenta de port arma. Nu stiu daca cere un act CI cand se comanda online. De gasit mai pe ilegal asa doar la interlopi tigani aia te rapesc oricum

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu îți recomand o armă psi. Te învăț eu.

| Dariamariasjmj a răspuns (pentru sadrian46):

Nici nu stiu ce e aia laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Dariamariasjmj):

Păi tocmai, că nici cei pe care o să îi ataci cu ea, nu vor ști ce îi lovește și nici polițiștii nu ți-o pot găsi în poșetă. Vrei sau nu?

| Celcestietot a răspuns:

Bună! Este păcat așa ceva, ar trebui să îi lași să te atace, pentru că trolii de 2 bani infecți asta merită, CristinaCrss sau IrinaaaaaaIoanaaa, nu știu cărei personalități bolnave să mi te adresez, constănțencelor sad...

| Dariamariasjmj a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu-mi esti de ajutor cu nimic, ce cauti sa mai comentezi la întrebările mele? Ar merge sa iti dau un block sau report?

| Celcestietot a răspuns (pentru Dariamariasjmj):

Dar tu ce cauți să ai conturi multiple? Dă-mi raport, că nici măcar nu poți laughing!

| Dariamariasjmj a răspuns (pentru Celcestietot):

Am conturi nultiple pentru ca postez intrebari diferite si mereu le sterg dar oricum nu e problema ta si nu are treaba cu tine, e fix treaba mea daca vreau sa am mai multe conturi laughing