| Reinhard_Eduard_1996 a întrebat:

Astazi un coleg idiot mi-a murdarit adidasii de fotbal cu pasta de pix. Am incercat sa inlatur mazgaleala cu spirt, cif si nu merge :/. Cineva are o idee mai buna? Dau funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Încearcă cu acetonă. happy

6 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Fii atent cu acetona aia, ca nu se intelege prea bine cu plasticul (il topeste), deci incearca sa dai doar pe pata si sa eviti restul

| Reinhard_Eduard_1996 explică (pentru CarcotasulVesel):

Da am fost am dat doar pe pata si a functionat multumesc mult!

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Reinhard_Eduard_1996):

Cu placere!

| lilianaadelina a răspuns:

Da cu un pic de fixativ sau parfum, ia o carpa umeda si detergent si freaca bine.