| Johnny25 a întrebat:

Cum sa repar cd ps2, am incercat cu spirt,banana, pasta de dinti degeaba merge putin apoi ramane negru, funda

6 răspunsuri:
| sMecki1000 a răspuns:

S-ar putea sa functioneze cu acetona sau cu parfum:

1. Ia acetona sau parfum.

2. Daca ai doar parfum sprayaza pe toata suprafata cd-ului (in spate), apoi ia un servetel sau o bucata de vata si stergel.

3. Daca ai doar acetona fa tot asa, toarna pe vata sau pe servetel si dai pe suprafata cd-ului (spate). Funda daca te-am ajutat.

| Johnny25 explică (pentru sMecki1000):

Voi incerca maine si iti voi da daca merge happy

| sMecki1000 a răspuns (pentru Johnny25):

Eu asa am facut si mi-a mers. Sper ca o sa-ti mearga si tie.

| Johnny25 explică (pentru sMecki1000):

Sper,cu ce ai reusit cu acetona sau parfum, tot pe cd ps2?

| sMecki1000 a răspuns (pentru Johnny25):

Pai prima data am dat cu acetona, apoi mi-a mers putin si am dat cu parfum si mi-am ers perfect.

| Johnny25 explică (pentru sMecki1000):

Am incercat si cu parfum si cu acetona, a aparut daca vreau sa salvez partida sa se initieze am dat si ( jocul e din Italia) si dupa tot negru sad