| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, mi-am patat ochelarii de vedere cu nu stiu ce.Cum sa-i sterg? Se vede ca si cum as vedea in ceata!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt servetele umede speciale pentru ochelari, monitoare, tv, etc. Le gasesti la magazinle care vand ochelari, telefoane, piese IT sau in hipermarket de tip Lidl, etc.

| R0R0 a răspuns:

Sunt servetele speciale pentru ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa stergi cu sampanie de Vaslui. Scuza-ma! Vroiam sa spun SPIRT! Alcool Sanitar in termen farmaceutic

| blAster85 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e fost tare cu"sampania"laughingda merge cu spirt sanitar.si inclus poti incerca sa speli cu apa calda si sapun lichid.

| Blackrose4 a răspuns:

Găseşti în magazine servețele umede speciale pentru ochelari (w5 glasses wipes), sunt foarte bune.
De asemenea, îi poți şterge şi cu spirt/alcool sanitar.