| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterg ochelarii?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa-i speli cu apa si sapun pur si simplu. Apoi trebuiesc uscati.Asa mi-a recomandat mie opticianul care mi-a confectionat.Cica pielea de caprioara zgarie lentilele.

2 răspunsuri:
| jolie_3446 a răspuns:

Cu servetele umede speciale pentru ochelari, in niciun caz cu apa si sapun!! Eu mi-am curatat ochelarii de soare chiar si cu servetele umede normale, apoi i-am sters cu un servetel uscat (dar care sa nu se destrame pentru ca raman ochelarii cu niste chestii mici albe pe ei) si s-au curatat foarte bine.

| deealexx a răspuns:

Gasesti de obicei in carrefour, real.servetele speciale. sunt acolo la case. cutii albastre cu 30 de servetele. i-am luat de curand mamei laughing