| johnww a întrebat:

Salutare, voi cu ce va curățați adidașii? Am o pereche de adidas superstar și de airforce 1 și s-au ingalbenit talpile și marginile la tălpi.Cum ii pot face albi din nou?

3 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

In masina de spalat se spala periodic, dar desi am vazut de multe ori procesul pe tot felul de adidasi de firma, nu cred ca orice incaltaminte tine sa nu se faca praf.

| Mihai0101 a răspuns:

Cu ACE inalbitor gasessti in magazin lasi partile care vrei sa le cureti in apa cu ace 4/8 ore.

| 19Mary19 a răspuns:

Eu am reușit cu crema de curățare Cif.