| AlexAL275 a întrebat:

Aș vreau să-mi cumpăr o pereche de adidași albi și nu stiu pe care sa-i iau. Mi-e îmi plac mult adidas superstar dar maică-mea zice că sunt urâți. Oricum mi-e conteaza sa-mi placă. Vreau să-mi spuneți ce alte perechi aș putea lua. Ps: adidașii trebuie să fie neapărat albi. Am mai uitat să specific că sunt băiat

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se par faini superstar, ia-ti pe aia nu stiu ce sa zic, nu ne apucam noi acu sa-ti aratam tot internetu de adidasi albi, poti s afaci si tu asta,

Răspuns utilizator avertizat
| mitzok a răspuns:

Air force 1, superstaruri, stan smith

| David_Costin_Dragomir_1976 a răspuns:

Adidas Stan Smith, Vans, ceva de la Pull&Bear, H&M, magazinele din mall.