| Laura1092 a întrebat:

Salutari! Banuiesc ca ti mancat batoane fitness, nu? Cum pot face unul acasa? niste retete daca se poate! big grin

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Păăăi... sincer pe net nu cred că există vreo reţetă.
Dar încearcă să faci un fel de sirop gros din zahăr, miere, eventual ceva arome, în care să amesteci cerealele, apoi ai putea să o întinzi mai gros pe-o tavă, să o laşi puţin să se usuce/răcească, apoi să-i faci o glazură de ciocolată sau ceva de genul, după care să o tai în felii lungi happy Am văzut ceva de genul odată la tv, dar nu mai ştiu ingredientele exact sad

1 răspuns:
| Roxy_9585 a răspuns:

Sincer nu te-as sfatuii sa faci acasa deoarece in comert ele sunt maxim 1 leu si nu merita sa te chinui.