| anonim_4396 a întrebat:

Culturism.

Imi dati si mie cateva retete pentru batoane proteice, va rog?
Alea de le faci acasa si le bagi la frigider.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Aici ai o reteta :
http://hunkbody.ro/batoane-proteice-de-casa-reteta/

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Crocodilul01):

Chiar am dat un ''search'' acolo dar nu am gasit retete.

| amorezul17 a răspuns:

Proteine vegetale si animale : Carne, oua, lapte, soia, ciuperci, fasole, peste.

Carbohidratii esentiali sunt : Orezul si cartoful

lasa batoanele big grin mananca asta inainte si dupa antrenamente.

| anonim_4396 explică (pentru amorezul17):

Alea le mananc deja ma.
Batoanele nu au niciun efect negativ, dimpotriva ofera o cantitae interesanta de proteine.

| amorezul17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt la magazin cateva batoane FITNESS sunt ff bune au proteine 22, 3 parca si carbohidrati le poti lua