| NeneaGogu a întrebat:

Scurt si la obiect! painea uscata, uscata de 3 saptamani, cate calorii are?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mucegaiul nu cred ca are calorii tongue

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu zic s-o arunci că pâinica s-o fi acrit si te mai si inbolnavesti. E aiurea sa te imbolnavesti dintr-o prostie. Daca vrei paine uscata si fara prea multe calorii, prajeste-o si las-o la răcit. E uscata, dar cel putin, e proaspată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cate calorii are dar cred ca dupa 3 saptamani e stricata, asa ca grije mare ce mananci

| rutanklan a răspuns:

Cu tot cu viermi si mucegai. 135kj/100g.

| NeneaGogu explică:

laughing nu pentru mine este mai, oricum va multumesc, si normal ca asa o prepara floresdemayo

| floresdemayo a răspuns (pentru NeneaGogu):

Hei, eu nu prepar... pâinee! Nici măcar nu stiu de ce a apărut cuvantul albăstrit, cu trimitere la reclama respectivă. habar nu aveam că o să iasă așa! Eu mă ocup numai si numai cu prepararea prajiturilor si torturilor. Si cu mâncatul lor! Oricum sunt prea slaba si vreau sa ma ingras putin.

| Geo17 a răspuns:

Cred ca ii plina de mucegai!

| EternalFire a răspuns:

Painea de 3 saptamani e stricata happy

| crysty122 a răspuns:

Nu stiu sigur cat are dar mai bine nu o mai manca cu toti mugegai pe care ii are