| Lola956 a întrebat:

Se intampla ceva daca am mancat bulion expirat?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil e sa faci o intoxicare adica sa te umplii de bube care te mananca ca la pojar si o sa trebuiasca sa iti injecteze dexametazona. Sau, partea mai buna, indigestie.

| victorandrei a răspuns:

Daca nu iti apare nimic pe tine in 24 - 48 H si nu te doare stomacul nu patesti nimic. Data viitoare verifica eticheta.

| Alexandru98 a răspuns:

Vei avea,, scaune proaste,,

| alecx4music a răspuns:

Nu ti se intampla nimic laughing)
in cel mai rau caz te doare stomacu si faci o diaree... laughing
Daca avea mucegai, atunci este periculos...

| emilitalia a răspuns:

Iesiri multe la toaleta in cel mai rau caz laughing

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Bulionul e facut din rosi deci sunt sanse (putine) sa fie naturale dar nu patesti nimic.Deci daca e expirat de o zi doua chiar trei nu patesti nimic dar de la 7 in sus cred ca o sa ai niste vizite dese la toaleta.

| kx123 a răspuns:

Nu ti se va intampla nimic stai linistit!

Răspuns utilizator avertizat
| passarisMB a răspuns:

Nu.nu e nici o problema. bulionul nu este o amestecatura de chimicale ca sa poata expira si sa-ti faca rau. daca expira doar isi schimba gustul(se acreste) atata tot:-)

| AHappyDay a răspuns:

Nu patesti nimic. Poate o sa stai mai mult pe la toaleta sau apar niste "bubite" pe piele.

| Darkguy a răspuns:

Nu.

| iulyan_9096 a răspuns:

Nu se intampla nimic doar sa nu fie expirat de mult.

| Girlslovelife19 a răspuns:

Nu se va intampla nimic, in cel mai rau caz dureri de burta si diaree, daca avea mucegai atunci era o problemalaughing

| Soryns a răspuns:

Te doara stomacul, poti sa te duci si la spital daca e grav

| SuperFanRap a răspuns:

Depinde perioada, daca e expirat cam de mult timp s-ar putea sa mergi mai des la toaletawinking, daca e de 1-2-3 zile nu cred ca patesti ceva laughing, funda? big grin