| kikomojojojo a întrebat:

Set Regis Stone Copper Family: tigăi 20, 24 și 28 cm antiaderente, cu particule de piatră și cupru.
Ce părere aveți despre acest set? Vreau sa cumpăr o tigaie sau mai multe de ce nuhappy tigaia mamei mele este veche și foarte proasta, am vrut sa fac pizza la tigaie și s-a ars, tot ce fac in tigaia aia se arde, știu că în orice tigaie se poate arde mâncarea dar tigaia asta este horror, vreau sa cumpăr online, mă poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Vezi ca dacă se arde mâncarea nu doar tigaia e de vina.