| qieiqpalz a întrebat:

Stiu ca poate e o intrebare proasta dar sper sa raspundeti. Eu am comandat o pizza mare(family) si i-am zis la aia tare family dar tipa la final face deci o pizza keciup vrei? Am zis nu si gata ..nu a zis ca e family ..la ce sa ma astept?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doamne, mare ți-e grădina! laughing
Angajata te-a întrebat dacă vrei cu ketchup sau fără, fiindcă nu toți îl preferă. E vorba de sosul acela roșu, picant sau nu, care se pune deasupra. Indiferent că e pizza Family, Prosciutto Crudo, Capricciosa, Quattro Stagioni etc, în general pizza se combină cu "keciup", cu sos mexican, maioneză sau sos de usturoi etc
Iar legat de întrebarea ta, la ce să te aștepți?! Eu zic să te aștepți la ceva delicios, dacă îți vine acasă comanda! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un nu

| MrAlex a răspuns:

La family. Eu nu am auzit de pizza keciup. Daca nu este ce ai comandat nu platesti

| qieiqpalz explică (pentru MrAlex):

Da nu.o iau mai fac si eu economie si eco si la calorii