| AlexXOne a întrebat:

Stie cineva cum pot lua un credit doar cu buletinul fiind rau platnic in general? (circa financiara si biroul de credite) Mentionez ca vreau sa platesc creditul pe care il voi lua in proportie de 100% happy!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, vei fi verificat si se va afla ca esti rau-platnic.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa cum le ai plătit si pe celelalte? Ca daca erai cinstit si plăteai la timp acum nu puneai intrebarea asta, dar băncile si au dat seama ca esti un țepar, si adio credit.

| Donsavas a răspuns:

Cand esti rau platnic, tu mai faci împrumuturi?
La acele imprumuri se plătește dobânda si penalizări de întârzie.
Se află cand esti dator sau întârziat cu plata.

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu mai ai cum.
Poate sa te ajute cineva din familie daca are incredere in tine ca ii dai banii lunar sa ii depunawinking si sa faca un credit pe numele lui/ei.