| Lorena_9308 a întrebat:

Stiti cumva in ce magazine mari se gaseste susan? vreau sa fac pui pane cu susan dar nu am vazut pe nicaieri. multumesc

Răspuns Câştigător
| AndreeaFoxxy a răspuns:

Eu am luat din Carrefour. Au susan produs de ei dar si o alta marca. E foarte bun, costa aproximativ 2 lei si e o cantitate destul de mare. Spor la gatit!

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Orice magazin alimentar, fie mare sau mai mic, are susan la vanzare, dar eu iti recomand Selgros, Carrefour, unde plicletele sunt mai mari decat in magazinele mici de cartier.

| gaby_6466 a răspuns:

Se gaseste la cora! la orice supermarketuri pe la rafturile cu vegeta fainoase etc

| Gabriel_3333 a răspuns:

Se gaseste in toate magazinele mari.Idea este sa nu cauti singura ci sa intrebi pe "slujitorii" magazinului.