| adryanna_7314 a întrebat:

Stiu ca e cam asa intrebarea... dar sincera sa fiu nu mai stiu c s mai mananc! mi s-a luat d toate mancarurile! dati-mi niste idei v rog... tinand cont ca nu prea imi place mancarea gatita, iar ciorbele\supele nu imi plac absolut d loc! astept raspunsurile voastre!:*

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nici mancarurile reci nu sunt bune, insa iti pot spune ce am pregatit eu si foarte repedebig grin Vinete cu maioneza si niste pui la cuptor, pe langa acesta poti face o salata.Bafta!

| Flav a răspuns:

Ce te-as manca eu pe tine!

| thealchemist a răspuns:

Numai dulciuri. ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasagna, cordon bleu, chec aperitiv...sunt preferatele mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea... poti sa incerci sa mananci morti pe paine

| hd04wbw a răspuns:

29 mai 2010 la Oslo