| iheart a întrebat:

Stiu ca e ciudata intrebarea, dar cum as putea sa ma ingras intr-un timp cat mai scurt?

3 răspunsuri:
| ioana996 a răspuns:

Usor fi atent/a trebuie sa mananci mult si des, si nu te sfatuiesc sa mananci grasimi sau alte porcarii pentru ca nu stiu cum va reactiona stomacul tau mancand tata de multe prosti. o si te mai sfatuiesc seara mananca dupa ora 19 crede-ma va merge! succes:*

| weeds a răspuns:

Fa-ti un regim "bomba calorica". Mananca alimente care au multe calorii: slanina, dulciuri etc. Desi, daca ai un metabolism cu arderi rapide iti va fi cam greu.

| cipri0tu a răspuns:

Shaorma, kebab, in general mancarea manelistului sau mai finut spus fast food!