| pikaღ a întrebat:

Cum sa ma ingras intr-un timp cat mai scurt

6 răspunsuri:
| SashaGirl a răspuns:

Mananca mult mananca fructe seara...

| Elvina a răspuns:

Intr-un timp scurt e aproape imposibil... dar ca sa te ingrasi trebuie sa mananci multe multe multe dulciuri, sucuri, snacksuri, prajeli, multe mese pe zi mai ales seara tarziu, nu faci miscare deloc. Toate astea te-ar duce la ingrasare, dar s-ar putea sa-ti faci mai mult rau decat bine. Eu zic ca cel mai bine este sa te accepti asa cum esti. Foarte multe persoane (fete) isi doresc sa fie slabe, iar tu esti deja. Bucura-te de tot ceea ce ai si zambeste! Hai! CURAJ!

| Bonotralalala a răspuns:

1.Dormi mult
2.Mananca chipsuri si multe alte chestii comestibile cu multi carbohidrati
3.Incearca sa nu faci sportbig grin
Sper ca te-am ajutat putin-putin:d...

| EuAndreea a răspuns:

Wow.si eu am aceeasi problema...cred ca e cu neputinta lucrul asta pentru ca am cautat o multime de metode si nici una nu merge.

| pikaღ explică:

Deci amyama55 sa stii ca mananc ca sparta, iullyana nu pot sa dorm mult din pricina scolii nu pot sa mananc multe cipsuri deoarece nu ma simt bine si sport nu fac deloc numai pe net stau, elvina in primul rand urasc dulciurile sucuri numai naturale deoarece am probleme cu burta si va multumesc tuturor pentru sfaturi

| drkonik80 a răspuns:

Fr stres si ai sa vezi ca e bine