| daniellllaaaa a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras in cel mai scurt timp? Fara fast-food sau din astea... Va rog cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| JessicaCoco a răspuns:

Stiu ca te ingrasa mancatul seara dupa ora 7, bautul apei in timpul mesei si combinarea de mancaruri la o masa.

5 răspunsuri:
| SweetCandies a răspuns:

Stai mult jos si nu fa miscare...mai mananca la calculator si la televizor... tu vrei sa te ingrasi si alti cauta cu disperare diete drastice.

| rousz a răspuns:

Vitamine sau calciu!winking

| miln a răspuns:

Pai poti manca foarte mult. dar s-ar putea sa nu te poti ingrasa daca ai arderile mari

| rody5 a răspuns:

Ingrajatul sau slabitul rapid duce la aparitia vergeturilor. oricum painea ingrasa cel mai mult.tongue

| lexz a răspuns:

Bagi ca spartu' in tine, evident, nu? Iti cumperi zece paini si incepi sa mananci :o