| NinaaAlee a întrebat:

TPU! Cum as putea sa ma ingras si daca se poate intr-un timp scurt?
Dau funda!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| angemon500 a răspuns:

Incearca sa mananci mai multe proteine si ia si niste vitamine

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cat de scurt?laughing

| NinaaAlee explică (pentru MioaraParalescu):

Ce amuzant. Maxim 2 saptamaniwinking

| MioaraParalescu a răspuns (pentru NinaaAlee):

In 2 saptamani daca mananci bine te poti ingrasa si 5-6 kg, depinde de metabolismul tau.

| NinaaAlee explică (pentru MioaraParalescu):

Exact atat vreau sa ma ingras laughing
Multumesc de raspuns!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru NinaaAlee):

Bafta si pofta buna ce sa zic haha laughing

| leFunnyDuck a răspuns:

Fara sport doar mancare incontinuu, nu iesi afara, nu faci sport, nu faci nici un fel de miscare. Mananci multe produse de cofetarie insa ai grija sa nu vomiti ca slabesti. happy