| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte slaba si as dori un sfat/o dieta/ sa-mi povestiti experienta proprie pentru a ma ingrasa. Vreau sa ma ingras mult intr-o perioada scurta de timp. ofer funda, bineinteles

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Mănânci doar prăjeli cu multă sare bei multă apă și te pui în pat după masă
nu e prea indicat dar dacă asta vrei...

| Christina a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca tine, nu reusesc nicicum sa ma ingras sad dar mananc mult, dorm si nu prea fac efort desi nu e cea mai indicata dieta, mananc numai de la fast food si numai tampenii happy

| DdDdde a răspuns:

Crede-ma nu e bine sa te ingrasi e mai bine asa.si eu sunt foarte slaba si ma accept asa cum sunt.ca sa te ingrasi asa unpic mananca de vreo 4 ori pe zi si de obicei puneti dublu cat poti tu pana simti ca, chiar te saturi.happyeu asa fac si functioneaza dar nici in excez ca nu e bine sa te ingrasi dintr.o data oricum ai timp destul.

| iiKiduuu a răspuns:

Pai uite.ciocolata,lenevitul sau alte dulciuri cu calorii(cipsuri, etc) te ingrasa foarte repede.
Mancatul seara peste ora 8 ingrasa foarte tare... daca o tii cateva zile tot asa.crede-ma mi s-a intamplat.

Dupa ce mananci, nu faci nici un fel de exerxitiu. doar stai si te relaxezi.
In cateva zile o sa te ingrasi...winking

| Kristinaa a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa consulti un nutritionist pentru o dieta speciala pentru tine si nu mai face sport o perioada de timp!