| Andra_2544 a întrebat:

Vreau sa ma ingras. Am slabit foarte mult in umtima perioada si asa era slaba vreau sa ajung macar la kg initiale sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Maninca des si multe vitamine,gras,fa sport pentru masa musculara,maninca multa carne,ciocolata cind privesti la tv sau stai la pc, am auzit ca atunci cind maninci in fata la tv, posibil sa te ingrasi, deoarece privind nu observi cit maninci, si ai impresia ca iti mai este foame big grin

2 răspunsuri:
| Kastum a răspuns:

Încerca să mînînci mai multe grasimi, orice mincare cu pîine

| Andra_2544 explică (pentru Kastum):

Mananc foarte multa paine. mananc foarte bine si totusi slabesc si plus de asta am pierdut si din masa musculara