| ByByZoZo a întrebat:

TPU vreau sa stiu ce suc natural sa beau care sa pot sa il fac eu singura si cum sa il fac si care sa il fac? PS:nu limonada de preferat un fel de enrgizant

Răspuns Câştigător
| simonarus a răspuns:

Incearca sa storci o portocala 2 kivi si sa pui putina apa minerala o sa iasa superrrrrrr

| simonarus a răspuns (pentru simonarus):

Mersi de funda

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
SUC HRANITOR DE BANANE
Bananele se curata de coaja si se pun in mixer cu putina apa sau lapte. La sfarsit se poate adauga si miere, dupa gust.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ai aici exact ce îți trebuie, mai multe rețete de sucuri naturale energizante http://zinnaida.ro/2012/01/12/bauturi-1-retete-culinare/
Vezi că la sfârșit ai trimitere la alt articol cu băuturi energizante.

| dianadienutza142 a răspuns:

Hummm, ai butea ancerca suc de portocale, sau ciar cockteiluri, adica pui acolo an mixer capsuni banane portocale pepene si lapte si/sau inghetate! ie super bun!

| adeia a răspuns:

Cel mai simplu e fresh-ul de portocale care se bea intainte sau dp micul dejun din cauza aciditatii.chiar iti recomand:gustos, sanatos si simplu

| danaclara23 a răspuns:

Sunt multe retete de suc natural si mai ales ca sa il poti face tu singurica.....De exemplu un suc de capsune pe caldura asta ar fi foarte bun sau un suc de bananee de portocale.Si daca nu sti cum sa il face e simplu tai fructul in bucati apoi il bagi in masina apoi poti sa il pui in pahar si sa il consumi.Mi-ai facut pofta cu aceasta reteta si ma apuc si eu acum!